Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Home Aplikacja Quick Step O systemie


  

              

Projektowany z myślą o ergonomii, dzięki niebanalnej funkcjonalności i dopracowanej architekturze ułatwia optymalizację i automatyzację pracy. Dopasowanie obszaru funkcjonalnego do potrzeb Użytkownika, QuickSTEP jest oferowany w dwóch liniach - easyQuickSTEP oraz QuickSTEPgo! - uzupełnianych pulą dodatków pod wspólną nazwą myQuickSTEP. Migracja do innej linii systemu sprowadza się do zmiany klucza licencyjnego i tym samym nie pociąga za sobą utraty jakichkolwiek danych.

 Dlaczego QuickStep ?

1. Łatwość obsługi i ergonomia

QuickSTEP od początku projektowany jest z myślą o ergonomii. Przez lata pracy z Użytkownikami różnych systemów nauczyliśmy się co jest wygodne, co uciążliwe, a z czym nie da się kompletnie pracować.

2. System komunikatów

Program prowadzi Użytkownika "za rękę" - inteligentny system podpowiedzi wskazuje jak najefektywniej znaleźć rozwiązanie.


3. Filmy instruktażowe

Pozwolą szybko opanować szereg czynności - począwszy od podstaw programu, poprzez zakładanie nowej firmy, pracę z nią, po zaawansowane operacje.


4. Produkcja

Program umożliwiający zarządzanie produkcją w tym obszarze cenowym to rzadkość. Korzystamy z naszych doświadczeń wyniesionych z wdrażania oprogramowania dla dużych firm i przenosimy je do systemu QuickSTEP.


5. CRM za złotówkę

Szanujemy Klientów naszych Klientów. Dlatego oferujemy każdemu narzędzie do zarządzania kontaktami ze swoimi Klientami, dostawcami i innymi Partnerami za symboliczną złotówkę.

6. Prosty, lecz efektywny motor baz danych

Korzystamy z motoru baz danych, którego nie trzeba dodatkowo konfigurować - jest instalowany automatycznie z systemem QuickSTEP i działa bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji ze strony Użytkownika. Jednocześnie zachowana jest możliwość utworzenia połączenia z innymi środowiskami korzystając z interfejsu ODBC, wbudowanego w popularne wersje systemów Microsoft Windows.

7. Samodzielne wydruki

Zaawansowane narzędzie tworzenia wydruków dokumentów.


8. Samodzielne zestawienia

Dowolne zestawienie w mgnieniu oka. Twórz własne analizy, przenoś je do arkusza, oglądaj wykresy.

9. Zintegrowany

QuickSTEP jest naprawdę zintegrowanym systemem. Nie potrzebuje dodatkowych elementów do aktualizacji      i wymiany danych pomiędzy swoimi modułami. Raz wprowadzone informacje są natychmiast dostępne w całym systemie i dla wszystkich Użytkowników (REALINtegrationTM).

10. Wbudowane zdalne wsparcie (via Internet)

Zdalna Pomoc obsługiwana za pomocą zaawansowanej technologii NTRsupport umożliwia ciągłą łączność między Użytkownikiem systemu i działem wsparcia. Korzystamy z 256-bitowego protokołu szyfrowania SSL, który zapewnia poufność i integralność transmisji danych. Masz Internet? Będziemy w ciągu kilku sekund...

 


11. Migratory danych

OneSTEPimportTM - narzędzia naszego autorstwa umożliwiające import danych zewnętrznych.

12. ASP

Czyli zdalny dostęp do aplikacji. Pracuj na swoim programie gdziekolwiek jesteś, z dowolnego komputera mającego dostęp do Internetu. Nie martw się o aktualność systemu, przepisy, bezpieczeństwo danych - to nasza troska. Korzystaj i płać miesięcznie.