Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Home Usługi Serwisy www

Tworzenie stron internetowych

 

Oferujemy tworzenie stron internetowych opartych na autorskich rozwiązaniach programistycznych. W tym miejscu opowiem tylko o kilku istotnych według nas sprawach.

Strona www jest wizerunkiem w Internecie firmy lub osoby, jest źródłem informacji i interaktywnym środowiskiem kontaktu z klientem. Jest to najtańszy sposób przekazania dowolnej informacji do dowolnej liczby odbiorców na całym świecie. Na stronach można umieścić wręcz nieograniczone ilości tekstu, zdjęć, tabel oraz innych rzeczy, z których użytkownik wybierze sobie to, co go w danej chwili zainteresuje.

Internet to interaktywne medium. Jego dodatkowym atutem jest możliwość otrzymania informacji zwrotnych - poznania oczekiwań i preferencji potencjalnych klientów.
Kolejny plus to łatwa aktualizacja często zmieniających się danych. Mogą to być dla przykładu ceny oraz informacje o promocjach, nowych towarach i usługach, terminy spotkań itp.


Projekt i realizacja stron www

Zajmujemy się projektem od podstaw. Naszą podstawową zasadą jest - Tworzenie stron to usługa dla klienta, więc zawsze pracujemy według potrzeb naszych klientów. Treść i wygląd serwisu ustalana jest w wyniku konsultacji obu stron. Każdy projekt w trakcie budowy podlega ocenie i weryfikacji klienta, aż do uzyskania ostatecznej formy. Tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od omówienia potrzeb naszego klienta. Największy nacisk w projektowaniu kładziemy na projekt graficzny oraz na funkcjonalność serwisu. Strona ma być dobrze postrzegana czyli ma być estetyczna i miła dla oka oraz zachęcająca do klikania po niej.

Wykonujemy zarówno proste serwisy - wizytówki firm w Internecie, jak również bardziej zaawansowane dynamiczne serwisy z możliwością pełnej administracji i zarządzania treścią, w tym także sklepy internetowe.
Zajmujemy się także tworzeniem banerów reklamowych. Oferujemy kompleksowe usługi - od koncepcji po wykonanie.